Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

22 listopada, tradycyjnie po lekcjach, chętni uczniowie udali się na kolejne warsztaty kreatywne, odbywające się w ramach Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha. Tym tym razem udaliśmy się na Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, na warsztat pt. „Jak zbudować robota. Zobacz jakie to proste!”. Uczniowie w grupach zbudowali własnego Line Followe’ra, a następnie sprawdzili jego działanie na specjalnym torze.

Na zakończenie odbył się mini konkurs. I tym razem w gronie zwycięzców znalazł się nasz uczeń i to najmłodszy uczestnik tych warsztatów! Piotr Domoń (3c) odpowiedział na pytania zadane przez studentów Koła Naukowego Robotyków i zdobył drobny upominek. Nowi uczestnicy warsztatów otrzymali również certyfikat. Gratulujemy! 
Przed nami jeszcze dwa warsztaty i wycieczka niespodzianka! Przypominamy również o konkursie na wynalazek na wynalazek [link]. Zapraszamy do galerii.

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]

Archiwa