Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Nasza biblioteka jest nie tylko miejscem, gdzie wypożyczamy książki.
To także oaza ciszy i wytchnienia od szkolnego gwaru. Na każdej przerwie można wpaść i zagłębić się w lekturze książki.
Biblioteka często organizuje lekcje biblioteczne, różnego rodzaju zajęcia, konkursy, a także ciekawe wycieczki.

Regulamin wypożyczania podręczników
[link]
Regulamin biblioteki
[link]

ROK SZKOLNY 2020/21


Nauczyciele bibliotekarze:
p. Renata Rossa
p. Ewa Gromysz

Godziny pracy biblioteki

Poniedziałek  7.00 – 17.00
Wtorek 7.00 – 17.00
Środa 7.00 – 17.00 
Czwartek 7.00 – 17.00
Piątek 7.00 – 17.00

Styczeń

Tuż po feriach, uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na czytelnika. Zanim ceremonii stało się zadość, pierwszoklasiści zostali zapoznani z regulaminem naszej biblioteki oraz czytelni, udzieli odpowiedzi na zagadki, a następnie złożyli przyrzeczenie.
Nowi czytelnicy po raz pierwszy wypożyczyli książki oraz na pamiątkę otrzymali Wyprawkę Czytelniczą ufundowaną w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” realizowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka.

Grudzień
Święta Bożego Narodzenia [link]
10 grudnia –  Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka [link]
Kopalnia Soli Wieliczka [link]
Poznajemy wielkich naukowców – Mikołaj Kopernik [link]

Listopad
Darmowy dostęp do e-lektur [link]
Kalendarium XI [link]
Wyniki konkursu:  Dzień postaci z bajek [link]

Październik

Od ponad 20 lat w październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych (MMBS). Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej i jej działań, rozbudzanie i kształtowanie kultury czytelniczej oraz integracja środowiska szkolnego.
Szczegóły w linku [plik PDF]
Zapraszamy do galerii:

 

Wrzesień

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup części lektur do naszej biblioteki ? ? ?


ARCHIWUM

  • Rok szkolny 2019/2020 [link]
  • Rok szkolny 2018/2019 [link]

 

Archiwa