Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

28 stycznia – Dzień Ochrony Danych Osobowych, dla szkół uczestniczących w programie „Twoje dane – Twoja sprawa” jest okazją do podejmowania działań promujących zagadnienia szeroko pojętej ochrony danych osobowych i prywatności. Nasze akcje i realizowane projekty oraz prace uczniów są zauważane i nagradzane przez Urząd Ochrony Danych Osobowych. W tegorocznej edycji już dwukrotnie jako liderzy programu zapraszani byliśmy do udziału w ważnych ogólnopolskich wydarzeniach organizowanych przez UODO.

? Przed nami nowy projekt. Ponownie planujemy stanąć do rywalizacji o prestiżową nagrodę Złotego Pióra Programu.
? Przekazujemy list od Pana Jana Nowaka Prezesa UODO, skierowany do uczestników programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.
? Zapraszamy do galerii ciekawych grafik – prac uczniów klas siódmych.
? Tradycyjnie proponujemy również obejrzenie w tym dniu klasyki, czyli filmu przygotowanego przez już coraz starszych uczniów naszej szkoły?
 
Archiwa