Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

? Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy w konkursie na szczeblu ogólnopolskim.
Dominika Chomiuk z klasy 7b zdobyła wyróżnienie w XVIII edycji Konkursu Ogólnopolskiego „Niepodległa” organizowanego przez Muzeum Niepodległości. Dla uczniów klas IV-VIII dedykowana była kategoria fotograficzna „Moje spojrzenie na Niepodległość”. Fotografie miały ukazać miejsca pamięci oraz wkład Polaków w odzyskanie Niepodległości. Dominika przygotowała cykl fotografii pt. „URSUS BOHATEROM”.
Uroczystość wręczenia nagród laureatom odbyła się 12 listopada w Pałacu Przebendowskich w Warszawie, w którym mieści się Muzeum Niepodległości.

Dominika odebrała dyplom oraz nagrody ufundowane przez Organizatora. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że na konkurs napłynęło ponad 100 prac, a kategoria fotograficzna cieszyła się największym powodzeniem. Gratulujemy ?
Z wynikami konkursu można zapoznać się na stronie organizatora: [Link – wyniki]
Dominika przygotowała prace pod opieką p. Anny Lewandowskiej.
Archiwa