Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Nasz szkolny projekt zdobywa wyróżnienie specjalne w Ogólnopolskim Konkursie ogłoszonym przez Urząd Ochrony Danych Osobowych w ramach XI edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”. Szkoły oraz placówki oświatowe mogły zaprezentować w nim inicjatywy edukacyjne zrealizowane w tym roku szkolnym w związku z udziałem w bieżącej edycji programu edukacyjnego UODO. W tej edycji programu do konkursu zgłoszono 15 inicjatyw. Nasza znalazła się wśród tych nagrodzonych.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej: rodzicom, uczniom i nauczycielom za świetną zabawę i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy internautom – bez nich promowanie bezpieczeństwa w internecie oraz ochrony danych osobowych nie odniosłoby takiego sukcesu.
Z wynikami konkursu można zapoznać się na stronie organizatora [link]
Informacje o przebiegu programu i podejmowanych inicjatywach znajdują się na stronie [link]
Anna Lewandowska

 

Archiwa