Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

W tym roku mijają 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia. Termin ich ważności kończy się w dniu 30.09.21 r.
W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, ZTM przygotował specjalny link, dedykowany dla SP360, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia [link ZTM]

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Wymienić kartę i jednocześnie przedłużyć jej ważność można w trzech prostych krokach. Poniżej krótka instrukcja dla rodziców:

  1. Przygotuj: link do strony internetowej, przez którą złożysz wniosek o przedłużenie ważności karty (link otrzymasz w szkole, do której uczęszcza Twoje dziecko); numer obecnej Karty Ucznia oraz zdjęcie dziecka. Zdjęcie powinno być legitymacyjne, wykonane w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle. Upewnij się, czy jest ono w odpowiednim formacie – JPG lub PNG, w minimalnej rozdzielczości 200×259 pikseli, a wielkość pliku nie przekracza 2 MB. Zdjęcie powinno być aktualne i wykonane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
  2. Wejdź na stronę internetową, której adres otrzymałeś ze szkoły i wybierz wniosek o przedłużenie Karty Ucznia. Wypełnij wymagane pola, dodaj zdjęcia i wyślij wniosek. Na adres e-mailowy otrzymasz potwierdzenie złożenia wniosku, a później informację o rozpatrzeniu wniosku.
  3. Odbierz Kartę Ucznia – po otrzymaniu wiadomości o jej wyrobieniu i dostarczeniu – w szkole Twojego dziecka.

Przedłużenie ważności Karty Ucznia jest bezpłatne.

Można także złożyć wniosek w formie papierowej w szkole. Trzeba tylko pamiętać o dołączeniu do wniosku zdjęcia legitymacyjnego w rozmiarze 3,5×4,5 cm.

Więcej informacji na stronie ZTM [link]

Informujemy, rodziców/opiekunów prawnych dzieci przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 360 w Warszawie, w roku szkolnym 2021/2022 o możliwości składania   wniosków elektronicznych w celu wyrobienia Karty Ucznia, uprawniającej do korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego.

Wnioski należy składać do 23.05.2021 r. za pośrednictwem linku; https://kartaucznia.ztm.waw.pl/1ccef7f2 .

 

Archiwa