Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Czy możliwe jest powtórzenie sukcesu popularności wśród kibiców wczorajszej dyscypliny? Sprawdzimy już dzisiaj, a proponujemy coś dla wymagających. Rywalizować będą ze sobą uczniowie klasy 5a i 5b w konkurencji Bieg przełajowy między akapitami. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace ?. Wasze gazetki już są dostępne na (wirtualnej) tablicy – zapraszamy do lektury?
➡️ Zasady głosowania pozostają bez zmian:
? Dorośli i rodzice mogą przyznawać polubienia. Każde polubienie wybranej jednej lub kilku prac na stronie Facebook to +1 punkt, udostępnienie pracy (a nie całego wpisu) to +3 punkty dla udostępnionej pracy.
? Wszyscy uczniowie i nauczyciele szkoły mogą zagłosować za pomocą formularza, który aktywny będzie w godz. 8.00 – 18.00. [link]
O godz. 18.00 zostaną zanotowane wyniki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Przed oddaniem głosu warto zapoznać się z pracami! ?

 
Archiwa