Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Psychologiczne Centrum Wsparcia Rodziców i Uczniów
➡️ Urząd m.st. Warszawa uruchamia przy Specjalistycznej poradni psychologiczno-pedagogicznej „Uniwersytet dla Rodziców”.
Rodzice dzwoniąc pod numer +22 822-71-68 i +22 822-24-46 otrzymają porady dotyczące postępowania z dziećmi, które znalazły się w nowej, nieznanej sobie sytuacji – bez zwykłych kontaktów z rówieśnikami, zabaw w przedszkolach, codziennej nauki. Telefon rodzicielski czynny będzie od godziny 9.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.

 
➡️ Dodatkową pomoc dla rodziców realizować będzie Warszawskie Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, które proponuje rodzicom wsparcie w towarzyszeniu dzieciom w edukacji online. Wysyłając mail na adres: zapytajeksperta@wcies.edu.pl rodzice otrzymają rady i wskazówki merytoryczne jak uczyć się w „domowej” szkole. Na merytoryczne pytania odpowiadają nauczyciele poszczególnych przedmiotów.
 
➡️ Wsparcie dla uczniów
Wszystkie dzielnicowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne koncentrują się na pomocy i wsparciu psychologicznym dzieci i młodzieży. Podczas dyżurów telefonicznych i online psycholodzy rozmawiają z uczniami nie tylko o sytuacjach i kłopotach szkolnych, ale przede wszystkim o lękach i stresach związanych z szerzącą się pandemią.
 
Archiwa