Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Szanowni Rodzice,
Dzisiaj ostatni dzień składania wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego/szkoły w ramach prowadzonej rekrutacji.
Do 20 marca 2020 r., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów.

Jeżeli wniosek został wypełniony do 19 marca br., do godz. 20.00 to można go pobrać z systemu rekrutacyjnego. Należy zalogować się na konto dziecka i pobrać wniosek przez zakładkę „Pobierz wniosek”. Wniosek należy wydrukować i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).
Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcja”, wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).
Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

Archiwa