Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Szanowni Rodzice!
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci, a także opierając się na rekomendacjach Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa, pragniemy przekazać kilka istotnych informacji:

 

  • Rodzicu! Nie posyłaj do szkoły przeziębionego dziecka!
  • Rodzicu! Jeżeli Twoje dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno – epidemiologiczną i zgłoś się do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno – zakaźnego!
  • Rodzicu! Jeżeli Twoje dziecko nie ukończyło jeszcze 8 lat, a nastąpi niespodziewanie zamknięcie żłobka, przedszkola lub szkoły należy Ci się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. A Ustawy z dnia 25 czerwca 1999r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U.2017, poz. 1368)
  • Rodzicu! Sprawdzaj na bieżąco komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia!

1. Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem. [link


2. Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: „Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.” [link]


3. Zasady prawidłowego mycia rąk [link]


4. Informacja Ministerstwa Zdrowia, Koronawirus – co musisz wiedzieć? [link]

Archiwa