Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

28 listopada, do Muzeum Niepodległości z całej Polski przybyli laureaci XVI edycji ogólnopolskiego konkursu Niepodległa 2019. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas IV-VIII przewidziano dwie: fotograficzną Moje spojrzenie na niepodległość oraz gazetkę okolicznościową A to Polska właśnie.
Przypominamy, że laureaci I i II miejsca to uczniowie naszej szkoły: Karolina Szadkowska (8c) oraz Roksana Niedziela (6b). W konkursie wyróżniono również świetną pracę Marcina Kołodyńskiego (8a) [prace naszych uczniów – link]. Organizatorzy przygotowali dla uczestników oprócz pamiątkowych dyplomów i wspaniałych nagród wiele atrakcji.

Obecne na uroczystym wręczeniu nagród Karolina i Roksana miały okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie oraz zwiedzić z przewodnikiem Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Była to wspaniała lekcja historii. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z kolejnego już sukcesu na szczeblu ogólnopolskim naszych uczniów!

Tego samego dnia, dzięki pomocy i wsparciu Strefy Xero – druk i reklama spełniły się nasze marzenia. Wydrukowana profesjonalnie gazetka A to Polska właśnie trafiła na kiermasz andrzejkowy, a cały dochód z jej sprzedaży został przekazany na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy serdecznie Strefa Xero – druk i reklama,  wszystkim rodzicom, którzy zakupili ten wyjątkowy egzemplarz gazetki oraz autorce i laureatce konkursu – Roksanie, która osobiście zachęcała do jej zakupu.
Zapraszamy do galerii z uroczystości wręczenia nagród oraz do zapoznania się z nagrodzoną pracą [plik PDF]

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]

 

Archiwa