Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym, w związku z otrzymaniem informacji o podłożeniu ładunków wybuchowych w sąsiednim budynku szkół ponadpodstawowych ewakuowani zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 360. Decyzją Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy nasi uczniowie zostali skierowani do placówki przy ul. Konińskiej 2. Wszystkie dzieci po ubraniu się, wyprowadzone zostały na boisko, a następnie pod opieką nauczycieli przeprowadzone do Szkoły Podstawowej nr 382. Część rodziców odebrało wcześniej dziecko osobiście. Pozostałe przebywały w Szkole Podstawowej nr 382. Firma cateringowa dostarczyła obiad dla naszych uczniów. Z obiadu mogli skorzystać również ci uczniowie, którzy nie mieli wykupionego posiłku. Uczniowie starszych klas, zgodnie z planem lekcji wracali do domu.
W tej chwili alarm nie został jeszcze odwołany, ale w dniu jutrzejszym lekcje odbędą się zgodnie z planem.
Składam serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 382 oraz Wydziałowi Oświaty i Wychowania za okazane wsparcie i pomoc w zaistniałej sytuacji.

Edyta Gawlicka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 360

Archiwa