Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Znamy już wyniki XVI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Niepodległa 2019”, którego organizatorem jest Muzeum Niepodległości w Warszawie! Z ogromną radością i dumą informujemy, że w dwóch kategoriach prace naszych uczniów zdobyły zaszczytne miejsca [link]. Cieszymy się tym bardziej, że to pierwszy sukces na szczeblu ogólnopolskim w tym roku szkolnym.

Klasy IV – VIII, kategoria fotograficzna:
I miejsce w Polsce – Karolina Szadkowska, 8c
Klasy IV – VIII, kategoria gazetka okolicznościowa:
II miejsce w Polsce – Roksana Niedziela, 6b

To pierwszy udział naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie, który od szesnastu lat organizuje Muzeum Niepodległości. Celem konkursu jest m.in.: przybliżenie postaci zaangażowanych w walkę o wolność kraju w XIX i XX wieku oraz ukazanie obchodów rocznicy odzyskania niepodległości.
Na konkurs zgłosiliśmy w sumie trzy, świetne prace przygotowane przez naszych uczniów. Dwie prace w kategorii fotograficznej przygotowali uczniowie klas ósmych: Marcin Kołodyński (8a) oraz nagrodzona Karolina Szadkowska (8c). Praca fotograficzna Moje spojrzenie na Niepodległość miała ilustrować miejsca pamięci oraz wkład Polaków w odzyskanie Niepodległości.
Roksana Niedziela (6b), której praca również została nagrodzona przygotowała gazetkę okolicznościową zatytułowaną A to Polska właśnie. W gazetce nie zabrakło ursuskich akcentów!
Mamy nadzieję, że gazetka znajdzie sponsora i już wkrótce trafi do Waszych rąk w wersji papierowej. Marzy nam się, aby dochód ze sprzedaży tego wydania trafił na cele charytatywne.
Jestem ogromnie dumna z naszych uczniów. Dziękuję za zaangażowanie, chęci i kreatywne pomysły, za poświęcony czas, spotkania i wspólną pracę. Współpraca z Wami to była prawdziwą przyjemność. Trzymam kciuki za kolejne sukcesy! 
Zapraszam do galerii, z oczywistych względów gazetka publikowana jest tylko w części 🙂

Anna Lewandowska

Karolina Szadkowska, I miejsce, kategoria fotograficzna
Autoportret – Moje spotkania z historią odzyskania niepodległości.

Roksana Niedziela, II miejsce, kategoria gazetka
A to Polska właśnie.

Marcin Kołodyński 
Ursus: Pamiętamy i dziękujemy oraz Ursus, tu zaczęła się wolność.

 

Archiwa