Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Jesień to wyjątkowy czas w klasie 2a. Podejmujemy różne aktywności. Za naszymi drzwiami dzieje się magia. We wrześniu obchodziliśmy Dzień Talentów. Okazało się, że są wśród nas artyści plastycy, sportowcy, szachiści, matematycy, kucharze, mistrzowie żartu oraz pięknego czytania i recytacji.
Twórczą inwencją i umiejętnościami szycia wykazały się dziewczynki, przygotowując dla chłopców prezenty- niespodzianki z okazji Dnia Chłopaka. Były nimi piękne, kolorowe muchy. Chłopcy byli zachwyceni. Od razu przymierzyli je i, co ważne, wyglądali w nich bardzo elegancko.
Październikowe spotkanie z wyjątkowa książką „Niezłe ziółko” B. Kosmowskiej, zaowocowało powstaniem klasowego „Albumu ziół” oraz „Skarbnicy złotych myśli”.
Kolejne wyjątkowe wydarzenie to wycieczka przyrodnicza, która była naszą nagrodą za zwycięstwo w konkursie „Rowerowy Maj”. Spacer z przewodnikiem po parku, dostarczył nam niezapomnianych wrażeń i był ciekawą lekcją przyrody w terenie.
Jesień gości w naszej klasie i dostarcza nam pomysłów do podejmowania różnych wyzwań. Ostatnio zostaliśmy poetami i tworzyliśmy wiersze o jesieni. Efekty naszej pracy oraz foto-relację przedstawiamy poniżej.

Uczniowie klasy 2a
z wychowawczynią
Dorotą Murawińską

Archiwa