Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Pierwszy miesiąc w szkole nasi nowi uczniowie mają już za sobą. Wrzesień w zerówkach obfitował w wiele przygód połączonych z nauka. 15.09 dzieci świętowały International Dot Day. Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Nauczyciele zorganizowali tego dnia wiele działań, aby pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.

We wrześniu dzieci udały się na wycieczkę do agroturystyki „Wymysły pod lasem”. Uczniowie na miejscu, przy akompaniamencie pianina uczestniczyli w warsztatach kulinarnych. Na początku samodzielnie przygotowali „najłatwiejsze ciasto w świecie” po czym zostali poddani testowi „rozpoznaje smaki i zapachy”. Na koniec każdy wykonał owocowo-warzywny szaszłyk. Na naszej wycieczce nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu oraz kiełbasek z ogniska. To był niezapomniany dzień!
W naszych oddziałach przedszkolnych dzieci tworzą rozmaite, przepiękne pracę. Ich twórczość możemy podziwiać na stołach, które są wystawione przy salach oraz w gablocie na 1 piętrze.
Dziękujemy również rodzicom klasy 0c, którzy w aktywny sposób tak chętnie czytają dzieciom ich ulubione książki.”
Marta Skrzypkowiak

[fot. M. Skrzypkowiak]

Archiwa