Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

21 września w Parku Czechowickim odbyła się impreza plenerowa z udziałem wszystkich placówek oświatowych Dzielnicy Ursus pod nazwą PIKNIK NAUKOWY. Atrakcją festynu były stanowiska szkół, przedszkoli, Biblioteki Publicznej i PPP, które przyciągały różnorodnymi grami, zabawami, ciekawymi doświadczeniami oraz zdrowymi przekąskami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pawilony, których gospodarzem było Centrum Nauki Kopernik. Znane w Warszawie miejsce, gdzie zarówno młodzi jak i starsi mogą przeżyć naukową przygodę.
          Na pikniku nie mogło zabraknąć SP 360, która włączyła się w formułę festynu pod hasłem KRAINA ZMYSŁÓW. Przedstawiciele kadry pedagogicznej zachęcali uczestników imprezy do udziału w różnorodnych doświadczeniach, które badały działanie narządów zmysłu. Stanowisko naszej szkoły cieszyło się dużym zainteresowaniem Dodatkowym atutem były eko-przekąski w postaci zdrowych batoników oraz świeżo przygotowanych soków z owoców i warzyw, które dostarczyli nasi niezastąpieni rodzice. Niespodzianką na  stanowisku SP 360 byli dwaj naukowcy, z którymi można było zrobić sobie ciekawe zdjęcie. Nasza szkoła w sposób oryginalny zaprezentowała się podczas PIKNIKU NAUKOWEGO, za co należą się słowa podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy dzielnie włączyli się w przygotowania.

Paulina Wójtowicz

[fot. P. Wójtowicz, A. Lewandowska]

Archiwa