Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Zbliżające się wakacje stały się okazją do podsumowania konkursów, które odbyły się w II półroczu, a nasi uczniowie odnieśli w nich sukcesy! I tak podsumowano konkursy, które odbywały się na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, dzielnicowym oraz podsumowano wszystkie konkursy szkolne, w tym realizowane w ramach Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Dzięki Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole, wszyscy uczestnicy otrzymali wiele wspaniałych nagród. Nagrody dotarły również od organizatora ogólnopolskiego konkursu „Projekt z ZUS”. Podsumowano konkursy literackie, matematyczne, z języka angielskiego, filmowe i informatyczne. Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy tak udanego startu w SP360! Kolejne sukcesy przed nami już w nowym roku szkolnym 🙂

Anna Lewandowska

[fot. A. Kustosz]

Archiwa