Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Z ogromną dumą i radością informujemy o wynikach etapu rejonowego ogólnopolskiego konkursu, w którym uczestniczyć mogą uczniowie szkół realizujących Projekt z ZUS. Naszą szkołę reprezentowały prace we wszystkich kategoriach: plakat, komiks i film. Wszystkie prace zostały bardzo wysoko ocenione! Gratulujemy!

1. Plakat – Amelia Serafin (5b ) – wyróżnienie;


2. Komiks – Sebastian Górniak (4d),  [plik pdf]
I miejsce w etapie rejonowym, udział w etapie centralnym.


3. Film – uczniowie klasy 7b: Marysia Pesta, Gabrysia Kmieć, Marika Budzyńska, Grześ Mościbroda oraz Maciej Żelachowski, czyli nasza szkolna TV360,
I miejsce w etapie rejonowym, udział w etapie centralnym. 


Z niecierpliwością czekamy na wyniki etapu ogólnopolskiego, które poznamy w pierwszej połowie czerwca i zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi pracami. Nad przebiegiem Projektu czuwała Anna Lewandowska.

 

 

Archiwa