Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Zapraszamy do galerii oraz relacji przygotowanej przez Jagodę Kupisz z wydarzenia, w którym wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły.

We wtorek 11 czerwca, w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się podsumowanie IX edycji Programu Sprawnościowego „Twoje dane – Twoja sprawa”. Podczas tej uroczystości zostały wręczone medale i statuetki dla szkół. Naszą grupę „Strażniczek Prawa” reprezentowała Jagoda Kupisz (5a), która otrzymała medal „Młodego Inspektora ODO”. Tego dnia zostały wręczone również statuetki dla szkół, które otrzymały tytuł „Znawcy RODO”. Była to zasługa całej grupy „Strażniczek Prawa” jak również koordynatora projektu Pani Anny Lewandowskiej. Podczas tego wydarzenia zostały także ogłoszone wyniki dwóch konkursów. W jednym z nich, w kategorii „Prace plastyczne” Amelia Serafin z klasy 5b otrzymała wyróżnienie. Dodatkowo szkoła w konkursie na najciekawszą inicjatywę edukacyjną zdobyła II miejsce za projekt  „Nasze wybory”.
Na zakończenie programu wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy budynek Ministerstwa Edukacji Narodowej i Mauzoleum Walki i Męczeństwa, które jest filią Muzeum Więzienia Pawiak. Gratulujemy sukcesów, trzymamy kciuki za następne lata :). 

Jagoda Kupisz (5a)

Informacje o wydarzeniu:
Urząd Ochrony Danych Osobowych [link]
Mazowieckie Kuratorium Oświaty [link]
Ministerstwo Edukacji Narodowej – Twitter [link]
Biuro Rzecznika Praw Dziecka [link]
Urząd Dzielnicy Ursus [link]
Porady ODO [link]
Serwis Samorządowy PAP [link]

 

[fot. A. Lewandowska]

Archiwa