Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny: „Warszawa moje miasto” został rozstrzygnięty. Konkurs adresowany był do uczniów klas 0-3. Do organizatora wpłynęło 10 bardzo ciekawych prac. Celem konkursu było: zainteresowanie stolicą Polski jej historią oraz architekturą i zabytkami, a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej uczniów. Po naradzie jury wybrało trzy najciekawsze prace. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Oto lista zwycięzców:
I miejsce: Mateusz Ciszek, klasa Id
II miejsce: Martyna Misiejuk, klasa 0c
III miejsce: Julia Urbańska, klasa Id
Prace dwóch uczniów zostały wyróżnione: Jaksa Łosiak, klasa 0a oraz Jan Litkie, klasa Id.
Wręczenie nagród odbędzie się 21.03.2019 r.

Ewa Gromysz

Archiwa