Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

27 lutego 2019 r. przeprowadzone zostały eliminacje szkolne (po wcześniejszych eliminacjach klasowych) do 42 Konkursu Recytatorskiego: „ Warszawska Syrenka”. Warunkiem uczestnictwa było zaprezentowanie z pamięci wiersza lub prozy przed szkolnym jury, które oceniało opanowanie pamięciowe tekstu, dykcję, intonację, akcent, pauzy logiczne i ogólne wrażenie artystyczne.
Do II etapu konkursu zostały zakwalifikowane osoby:
Kategoria klas 0-3
1. Alicja Jonkisz ( 0a)
2. Emilia Biesiadecka ( 0b)
3. Martyna Pataj ( 0b)
4. Nikola Chrostowska (0c)
5. Wojciech Reichman ( 2b)
Kategoria klas 4-7
1. Emilia Chajęcka ( 4d)
2. Lena Jonkisz ( 5 a)
3. Maja Słowik ( 5a)
4. Jagoda Kupisz ( 5a)
5. Aniela Chajęcka ( 5b)
Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas eliminacji dzielnicowych, które odbędą się 15 marca w Sali Kameralnej w Ośrodku Kultury „ Arsus” w godz.10.00 -12.00.
Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że już niebawem większa publiczność przekona się o recytatorskich talentach uczniów z naszej placówki, a wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i radości z mówienia z pamięci.

Joanna Czajka

[fot. W. Rossa]

Archiwa