Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

15 marca tysiące młodych uczniów i uczennic w całej Polsce wzięło udział w akcji #strajkdlaklimatu. Strajki i marsze odbyły się w tym dniu na całym świecie, pokazując że dziś głos przyszłości dotyczącej naszej planety, należy do młodych ludzi. Nasza szkoła dołączyła do akcji w ramach obrony klimatu. Uczniowie przyszli w tym dniu do szkoły ubrani na niebiesko, zostały im rozdane niebieskie przypinki i wstążeczki. Podczas apelu uczniom została przybliżona osoba Grety Thunberg, która zainicjowała piątkowe strajki #FridaysForFuture.

Uczniowie przystąpili do wspólnego, grupowego zdjęcia, które zostało przesłane do Greenpeace Polska. Na koniec akcji losowo wybrane dwie klasy drugie, wybrały się posadzić cztery drzewa, które będą nam przez lata przypominały o zaangażowaniu naszych uczniów i rodziców. #strajkdlaklimatu #fridaysforfuture. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Paulina Wojtowicz oraz Marta Skrzypkowiak

Archiwa