Zapraszamy na nową, responsywną stronę Szkoły Podstawowej nr 360
http://sp360.warszawa.pl

Strona archiwalna http://sp360waw.webserwer.pl aktualnie stanowi kronikę wydarzeń
z lat 2018 - 2022.

15 marca 2019 r. odbyły się przesłuchania dzielnicowego etapu XLII Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Przesłuchania odbywały się w OK Arsus. Dziesięcioro uczniów naszej szkoły miało możliwość pochwalić się swoimi zdolnościami recytatorskimi. Pięcioro uczniów klas 0-3 recytowało po jednym utworze cenionych poetów, natomiast uczennice starszych klas, recytowały po dwa wybrane utwory. Wszyscy szkolni finaliści zaprezentowali się bardzo dobrze.  Natomiast na wyniki tego etapu konkursu czekamy z niecierpliwością. Będą one ogłoszone przez jury podczas Koncertu Laureatów 25.03.2019 r., o godz. 12:00. Tymczasem dzielimy się naszymi pamiątkowymi fotografiami.

Małgorzata Czaczkowska

Przypominamy, że naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Kategoria klas 0-3
1. Alicja Jonkisz (0a)
2. Emilia Biesiadecka (0b)
3. Martyna Pataj (0b)
4. Nikola Chrostowska (0c)
5. Wojciech Reichman (2b)
Kategoria klas 4-7
1. Emilia Chajęcka (4d)
2. Lena Jonkisz (5a)
3. Maja Słowik (5a)
4. Jagoda Kupisz (5a)
5. Aniela Chajęcka (5b)


[fot. M. Czaczkowska]

Archiwa